יום ש', יא’ באדר א' תשע”ט
דף הבית גלריית תמונות שאלונים חדר מורים יצירת קשר.
 
 
היום הראשון לשנת הלימודים תשע"ד נפתח בהתרגשות מרובה. תלמידי כיתה ו/3 ערכו את הטקס והכניסו את תלמידי כיתות א' בשערים חגיגיים. נקבל בברכה את תלמידי כיתות א' וכל הילדים החדשים שהצטרפו למשפחת "רעים". כנסו וצפו בתמונות וסרטונים מהטקס החגיגי.
קרא עוד...
ביום רביעי, 16/10/13, נערך בבית הספר טקס יום הזיכרון ליצחק רבין ז"ל. את הטקס ערכה כיתה ה/3. כנסו וצפו בסרטונים ותמונות מטקס זה.
קרא עוד...
ביום שישי, 31/1/14 הופיעו ילדי כיתות ב' בטקס מקסים ליום המשפחה. הטקס היה מלווה בשירים, ריקודים וקטעי קישור יפים. היה יפה ומרשים. כל הכבוד!!!כנסו לכתבה כדי לצפות בסרטונים ובתמונות מהטקס.
קרא עוד...
ביום שני, 5/5/14, נערך בבית ספרנו טקס ליום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה. את הטקס ערכו כיתה ה/2 והמחנכת לילך דוד, בהשתתפות מקהלת בית הספר.
קרא עוד...
ביום שישי, 4/4/13 נערך בבית הספר טקס פסח מקסים ומרגש ע"י שכבת כיתות ג'. הטקס היה מלווה בקטעי קריאה, המחזה, שירים וריקודים. כנסו וצפו בתמונות....
קרא עוד...
ביום שישי, 30/5/14, נערך בבית הספר טקס חגיגי לכבוד חג השבועות בהנחיית תלמידי שכבת ד' ובהשתתפות מקהלת בית הספר. כמו כן, כחלק ממסורת מרגשת של בית הספר, עברו ילדי הגן המצטרפים אלינו בשנה הבאה בשערים וכן כל המשפחות היקרות אשר התברכו בתינוק השנה. כנסו וצפו בתמונות מטקס זה.
קרא עוד...
חדשות רעים
גולשים בטוח
חגים ומועדים
טקסים ואירועים
חברת הילדים
תקנון בית הספר
מזכירות
כתבו עלינו בעיתון
למידה בשעת חירום
פרויקט "נשק וסע"
ספריית רעים
חדר היועצת
מפתח הל"ב
מנהיגות פורצת דרך
יומן
מודעות לאחר
שאלונים
רחלי
מדעים