יום ש', כט’ בניסן תשע”ה
דף הבית גלריית תמונות שאלונים חדר מורים יצירת קשר
 
 
האם תעקבו אחר החדשות בנושא קיום הבחירות לכנסת?

 
העונה האהובה עלי...

 
המקצוע המועדף עלי הוא: (בחרו 2 אפשרויות)

ביום שישי, 27/3/15 הופיעה כיתה ג/2 והמחנכת ניצה יוניק בטקס לכבוד חג האביב. מלבד קטעי קישור וריקודים יפים הופיעה גם מקהלת בית הספר בניצוחה של יונית רוזנברג. חופשה נעימה לכולם...
קרא עוד...
ביום שישי 13/3/15, התקיים טקס חגיגי לכבוד יום המשפחה ע"י שכבת ב'. הטקס היה מלווה בשירים, קטעי קריאה וריקודים נהדרים. כל הכבוד לשכבת ב' המקסימים. כנסו וצפו בתמונות.
קרא עוד...
ביום רביעי, 4/3/15, חגגנו עם קהילת "רעים" את קריאת המגילה. לבית הספר הגיעו הורים וילדים רבים מחופשים ובמצב רוח מרומם. הרב צי'קטואי קרא במגילה ובנוסף הופיעה מקהלת בית הספר בניצוחה של יונית רוזנברג ולהקת המחול של בית הספר. הילדים קיבלו הפתעות רבות ומשלוחי מנות. כנסו וצפו בתמונות מערב זה.
קרא עוד...
ביום שלישי, 3/3/15, נערך בבית הספר הפנינג פורים שמח ומבדח. חגגנו עם תחפושות מרהיבות, ביתנים וארוחת בוקר משותפת. כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
ביום חמישי 26/2/15, התמלא לובי העירייה בתלמידים רבים, הורים, מורים, מנהלים וחברים שבאו לעודד את יקיריהם בתחרות העירונית של "הנואם הצעיר". כל בית ספר ערך תחרות פנימית ובחר נואם/נואמת נבחרים. בבית ספר "רעים התקיימה תחרות בה השתתפו תלמידים מוכשרים משכבת ו' שכתבו נאומים בנושאים שונים בעזרתה של המורה בילי רון. הנאום הזוכה היה של דולב הרוש מכיתה ו/2 אשר ייצג את בית הספר בתחרות זו ואף זכה במקום הראשון!!!! גאים בך מאוד!!!
קרא עוד...
תלמידי כיתה ה/1 ביוזמתה של אילנה קפון, סגנית מנהלת בית ספר "רעים" ובשיתוף "העמותה למען הקשיש" חגגו את חג פורים עם ניצולי שואה במסגרת הפרויקט "קפה אירופה". (קפה אירופה משמש מקום מפגש חברתי לניצולי השואה והם נהנים מחוויה חברתית ‏ותרבותית). התלמידים הכינו את התכנית האמנותית של המסיבה, שהחלה בחידון נושא פרסים והסתיימה בהצגה: "פרודיה על מגילת אסתר". בנוסף, לקראת המפגש הכינו הילדים מכלים דמויי "גמדים", שהוצבו על גבי השולחנות ובהם משלוח מנות. זו הפעם השלישית שתלמידי הכתה המשתתפים בפרויקט "מחויבות אישית קהילתית", מגיעים ל"קפה אירופה". לחצו לקישור למקומון.
קרא עוד...
ביום חמישי בבוקר, 5/2/15, הגיעו לבית הספר מפעילי חוגי הצהריים ושיתפו את כולנו בהפנינג ענק של כל החוגים. פינות יצירה נפרשו בחצר ובמסדרונות שם התנסינו ביצירת פרח מקסים מחרוזים (חוג חריזה), בהכנת סוכריה על מקל מבצק סוכר (חוג הבישול), התנסינו בהתעמלות קרקע ובטניס בחצר, וביוגה נרגענו וגם הגמשנו. ראינו גם את פינות האלקטרו קיט, תפירה ופימו. נשמח לעוד אירועים כאלו! כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
ב- 2/2/2015, יום שני, נערך אירוע בית ספרי בסימן מדעים. האירוע כולו הושתת על ערך השיתוף והחונכות. תלמידי בית הספר צוותו לצמדים, חניך חונך. (כיתות ו' חנכו את כיתות ב', ה' את א', וד' חנכו את כיתות ג'. הצמדים ביקרו בתחנות שכל כולן עוסקות בתכנים מתחום הקיימות. הקיימות קוראת להשיב את האיזון הטבעי על ידי שימור מערכות אקולוגיות קיימות, אך יותר מכך באמצעות שינוי המערך היצרני שלנו כך שישתמש כמה שיותר בחומרים טבעיים, מתכלים ומתחדשים!!! כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. האירוע יצויין בשבוע שבין 8-13 בפברואר 2015. בשנת תשע"ה יתמקד השבוע הלאומי בנושא: "מובילים יוזמה לגלישה בטוחה". יום זה יוקדש להכרת נורמות התנהגות ראויות ברשת; הקניית כישורי חיים להתמודדות במצבים שונים תוך העלאת המודעות לסכנות; הכרת כלים טכנולוגיים והתנהגותיים מועילים וחידוד תפקידה של הקבוצה בעת חשיפה לפגיעה באמצעות הרשת.
קרא עוד...
כנסו לפעילויות, קישורים, סרטונים ועוד בנושא חג הפסח
פעילויות בנושא האביב
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס ט"ו בשבט
ביום שישי, 6/2/15, הופיעו ילדי כיתה ג/1 וג/3 בטקס ט"ו בשבט מול ילדי בית הספר והורים רבים שבאו לצפות. הטקס היה מלווה בשירים, ריקודים, קטעי מעבר והופעת המקהלה. בנוסף עלו נבחרות הרובוטיקה והאתלטיקה שמייצגות את בית ספר "רעים" בכבוד גדול. כנסו וצפו בתמונות מטקס זה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אירוע שיא חנוכה- בביה"ס רעים
ביום שני, 15/12/14 התקיים יום שיא בנושא חנוכה בבית הספר. הילדים השתתפו ביום למידה חוויתי ומהנה תוך כדי הכרת הסביבה הקרובה למגוריהם. במהלך היום יצאו ל"אום אל עומדאן" וכן השתתפו בפעילות נוספות בשטח בית הספר. הילדים התחפשו לחשמונאים, הכינו חנוכיות, סביבונים, עיטרו נרות, השתתפו במרוץ לפידים ועוד...כנסו וצפו בתמונות מיום זה...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"להאיר את האחר"- ערך השונות
בבית ספר "רעים" התקיימו פעילויות להעברת נושא ה"האחר הוא אני" : שיעורי מפתח הלב, פעילות של עמותת פעול"ה (פותחים עיניים ולב לצרכי העיוורים) וכן יריד "להאיר את האחר" המסורתי. כנסו וצפו בתמונות מהיריד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות הסברה מיוחדת "האחר הוא אני" בנושא לקויות ראייה
ביום חמישי, 11/12/14, התקיימה בבית הספר פעילות מיוחדת בנושא "האחר הוא אני" בבית הספר. הפעילות הועברה על ידי עמותת פעול"ה (פותחים עיניים ולב לצרכי העיוורים) ועסקה בהגדלת המודעות בנושא העיוורון בקהילה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום הוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה
במסגרת יום ההוקרה שנערך ביום שלישי, 10/12/14, קיים בית ספר "רעים" טקס לציון יום זה.את הטקס ערכו מורות הצוות בשילוב עם תלמידות כיתה ה'. כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חדשות רעים
חגים ומועדים
טקסים ואירועים
מרחבי כיתות
תחומי דעת
חברת הילדים
מידע להורים
מזכירות
כתבו עלינו בעיתון
למידה בשעת חירום
גולשים בטוח
פרויקט "נשק וסע"
ספריית רעים
חדר היועצת
סל טיולים
סל תרבות
תכניות העשרה
מפתח הל"ב
הנהגה מוסדית
מנהיגות פורצת דרך
יומן
תלמידים חדשים ברעים
מודעות לאחר
חיפוש באתר