יום ש', ט’ באדר תשע”ה
דף הבית גלריית תמונות שאלונים חדר מורים יצירת קשר
 
 
אני הכי אוהב/ת בחורף...

 
העונה האהובה עלי...

 
הכי טעים בחורף....

 
המקצוע המועדף עלי הוא: (בחרו 2 אפשרויות)

תחרות עירונית - "הנואם הצעיר"- במקום הראשון דולב הרוש
ביום חמישי 26/2/15, התמלא לובי העירייה בתלמידים רבים, הורים, מורים, מנהלים וחברים שבאו לעודד את יקיריהם בתחרות העירונית של "הנואם הצעיר". כל בית ספר ערך תחרות פנימית ובחר נואם/נואמת נבחרים. בבית ספר "רעים התקיימה תחרות בה השתתפו תלמידים מוכשרים משכבת ו' שכתבו נאומים בנושאים שונים בעזרתה של המורה בילי רון. הנאום הזוכה היה של דולב הרוש מכיתה ו/2 אשר ייצג את בית הספר בתחרות זו ואף זכה במקום הראשון!!!! גאים בך מאוד!!!
קרא עוד...
תגובות: 2   צפיות: 132
הפנינג חוגים ב"רעים"
ביום חמישי בבוקר, 5/2/15, הגיעו לבית הספר מפעילי חוגי הצהריים ושיתפו את כולנו בהפנינג ענק של כל החוגים. פינות יצירה נפרשו בחצר ובמסדרונות שם התנסינו ביצירת פרח מקסים מחרוזים (חוג חריזה), בהכנת סוכריה על מקל מבצק סוכר (חוג הבישול), התנסינו בהתעמלות קרקע ובטניס בחצר, וביוגה נרגענו וגם הגמשנו. ראינו גם את פינות האלקטרו קיט, תפירה ופימו. נשמח לעוד אירועים כאלו! כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 78
ב"רעים" חוגגים ט"ו בשבט בסימן קיימות
ב- 2/2/2015, יום שני, נערך אירוע בית ספרי בסימן מדעים. האירוע כולו הושתת על ערך השיתוף והחונכות. תלמידי בית הספר צוותו לצמדים, חניך חונך. (כיתות ו' חנכו את כיתות ב', ה' את א', וד' חנכו את כיתות ג'. הצמדים ביקרו בתחנות שכל כולן עוסקות בתכנים מתחום הקיימות. הקיימות קוראת להשיב את האיזון הטבעי על ידי שימור מערכות אקולוגיות קיימות, אך יותר מכך באמצעות שינוי המערך היצרני שלנו כך שישתמש כמה שיותר בחומרים טבעיים, מתכלים ומתחדשים!!! כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 104
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת תשע"ה
כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. האירוע יצויין בשבוע שבין 8-13 בפברואר 2015. בשנת תשע"ה יתמקד השבוע הלאומי בנושא: "מובילים יוזמה לגלישה בטוחה". יום זה יוקדש להכרת נורמות התנהגות ראויות ברשת; הקניית כישורי חיים להתמודדות במצבים שונים תוך העלאת המודעות לסכנות; הכרת כלים טכנולוגיים והתנהגותיים מועילים וחידוד תפקידה של הקבוצה בעת חשיפה לפגיעה באמצעות הרשת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 56
קישורים לחג הפורים
מי אני ומה שמי במגילת אסתר?
מנהגי פורים בטבע
חידה מתמטית- בלש פורים
תגובות: 0   צפיות: 4
טקס ט"ו בשבט
ביום שישי, 6/2/15, הופיעו ילדי כיתה ג/1 וג/3 בטקס ט"ו בשבט מול ילדי בית הספר והורים רבים שבאו לצפות. הטקס היה מלווה בשירים, ריקודים, קטעי מעבר והופעת המקהלה. בנוסף עלו נבחרות הרובוטיקה והאתלטיקה שמייצגות את בית ספר "רעים" בכבוד גדול. כנסו וצפו בתמונות מטקס זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 76
אירוע שיא חנוכה- בביה"ס רעים
ביום שני, 15/12/14 התקיים יום שיא בנושא חנוכה בבית הספר. הילדים השתתפו ביום למידה חוויתי ומהנה תוך כדי הכרת הסביבה הקרובה למגוריהם. במהלך היום יצאו ל"אום אל עומדאן" וכן השתתפו בפעילות נוספות בשטח בית הספר. הילדים התחפשו לחשמונאים, הכינו חנוכיות, סביבונים, עיטרו נרות, השתתפו במרוץ לפידים ועוד...כנסו וצפו בתמונות מיום זה...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"להאיר את האחר"- ערך השונות
בבית ספר "רעים" התקיימו פעילויות להעברת נושא ה"האחר הוא אני" : שיעורי מפתח הלב, פעילות של עמותת פעול"ה (פותחים עיניים ולב לצרכי העיוורים) וכן יריד "להאיר את האחר" המסורתי. כנסו וצפו בתמונות מהיריד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 92
פעילות הסברה מיוחדת "האחר הוא אני" בנושא לקויות ראייה
ביום חמישי, 11/12/14, התקיימה בבית הספר פעילות מיוחדת בנושא "האחר הוא אני" בבית הספר. הפעילות הועברה על ידי עמותת פעול"ה (פותחים עיניים ולב לצרכי העיוורים) ועסקה בהגדלת המודעות בנושא העיוורון בקהילה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום הוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה
במסגרת יום ההוקרה שנערך ביום שלישי, 10/12/14, קיים בית ספר "רעים" טקס לציון יום זה.את הטקס ערכו מורות הצוות בשילוב עם תלמידות כיתה ה'. כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 55
חדשות רעים
חגים ומועדים
טקסים ואירועים
מרחבי כיתות
תחומי דעת
חברת הילדים
מידע להורים
מזכירות
כתבו עלינו בעיתון
למידה בשעת חירום
גולשים בטוח
פרויקט "נשק וסע"
ספריית רעים
חדר היועצת
סל טיולים
סל תרבות
תכניות העשרה
מפתח הל"ב
הנהגה מוסדית
מנהיגות פורצת דרך
יומן
תלמידים חדשים ברעים
מודעות לאחר
חיפוש באתר