יום ד', כג’ בניסן תשע”ד
דף הבית גלריית תמונות שאלונים חדר מורים יצירת קשר
 
 
איזו פסולת אתם ממחזרים?

 
היכן אתם מבלים בהפסקה?

ביום שישי, 4/4/13 נערך בבית הספר טקס פסח מקסים ומרגש ע"י שכבת כיתות ג'. הטקס היה מלווה בקטעי קריאה, המחזה, שירים וריקודים. כנסו וצפו בתמונות....
קרא עוד...
ביום שישי 21/3/14, אחרי דחייה של שבוע בשל מזג אוויר התקיימה בעיר תהלוכת העדלאידע המסורתית. הנושא השנה היה נייר, ותת הנושא בבית ספר "רעים" היה ממתקים. הצועדים הם תלמידי כיתות ד'. בעזרתם של הורים מתנדבים הוכנו תחפושות מתאימות ומיצג - בית מממתקים. כנסו וצפו בתמונות משלב התכנון ועד התהלוכה בעדלאידע.
קרא עוד...
מצורף מכתב תודה מרגש שכתבה לימור עבור קהילת בית הספר שתרמו ברוחב לב תחפושות ומשלוחי מנות. גאים להיות חלק מקהילת "רעים".
קרא עוד...
במוצאי השבת, 15/3/14 חגגו בבית ספר "רעים" את קריאת המגילה. לבית הספר הגיעו הורים וילדים רבים מחופשים ובמצב רוח מרומם. הרב צ'יקוטאי קרא במגילה ובנוסף הופיעה מקהלת בית הספר בניצוחה של יונית רוזנברג. את האירוע הובילה מנהלת בית הספר, הגב' רינה דוידי, בעזרתם של צוות הורים: דורון גולן, חיים ראושבך, נטע, ליאורה, מיכל וטל אשר עזרו בארגון הערב. תודה גדולה גם לבוגרי כיתה ח' מישיבת לפיד שהיו אחראים קישוט וסידור האולם. כנסו וצפו בתמונות מאירוע זה.
קרא עוד...
העדלאידע של מודיעין, על 3,000 צועדיה, תצא לדרך בעוד כשבועיים וההכנות בעיצומן. כנסו וצפו בכתבה על ההכנות לעדלאידע ועל ההכנות בבית ספר "רעים" מודיעין.
קרא עוד...
כל הכבוד לכל הילדים שהשתתפו בתרגיל למידה מרחוק.מתוך 381 ילדים מכיתות ג-ו ביצעו את המשימה 336 ילדים. גאים בכם, צוות "רעים"
קרא עוד...
הורים יקרים, נרגשת להציג בפניכם את תוצאות המיצ"ב לשנה"ל תשע"ג. גאים בעשייה בשותפות למען העצמת ילדנו. תודה לצוות המנצח של בית ספר על העשייה המשמעותית במסע לעבר מצויינות. תודה לכם הורים על האמון ושיתופי הפעולה. בברכה, רינה דוידי
קרא עוד...
הפצת תכנים ברשת- האם קיימת אפליקציה למחיקת מידע שהועלה לרשת? כנסו וגלו את התשובה לכך....
קרא עוד...
סקר גלישה בטוחה באינטרנט
מידע להורים - גלישה בטוחה באינטרנט
תגובות: -1   צפיות: -1
בית הספר מפעיל זו השנה השנייה את המיזם ``נשק וסע`` למען בטיחות ילדי בית הספר.
קרא עוד...
ביום שישי, 31/1/14 הופיעו ילדי כיתות ב' בטקס מקסים ליום המשפחה. הטקס היה מלווה בשירים, ריקודים וקטעי קישור יפים. היה יפה ומרשים. כל הכבוד!!!כנסו לכתבה כדי לצפות בסרטונים ובתמונות מהטקס.
קרא עוד...
ביום שישי, 24/1/14, התקיים טקס חלוקת תעודות הצטיינות למחצית הראשונה. כנסו וצפו ברשימת התלמידים המצטיינים ותמונתם וכן הופעת המקהלה בטקס המצטיינים. כל הכבוד לכולם!!!
קרא עוד...
ביום שני נערך בבית הספר אירוע בית ספרי בסימן מדעים. האירוע כולו התבסס על ערך השיתוף והחונכות. תלמידי בית הספר צוותו לצמדים, חניך חונך.
קרא עוד...
שנת הלימודים תשע"ד עומדת בסימן הטמעה של הנושא הרב שנתי "האחר הוא אני"- חיים בחברת מופת. ביום שישי, 22/11/13, התקיים בבית ספרנו הפנינג "להרגיש נגישות" לשכבות א'-ו'. ברחבת בית הספר פוזרו תחנות התנסות חווייתיות ביניהם עברו התלמידים. כנסו וצפו בתמונות מאירוע מדהים זה.
קרא עוד...
בבית ספר "רעים" התקיימו פעילויות להעברת נושא השונות: שיעורי מפתח הלב, פעילות על עמותת "נגישות ישראל" וכן יריד "להאיר את האחר" המסורתי. כנסו וצפו בתמונות מהיריד.
קרא עוד...
פעילויות מתוקשבות
עקרונות התוכנית ואתרים נבחרים
תגובות: -1   צפיות: -1
החודש התקיימו מפגשי סופרים בבית הספר.
קרא עוד...
קרא עוד...
כאן ניתן יהיה לקרוא את כל פרוטוקולי ההנהגות שהתקיימו. הכנסו, קראו והתעדכנו בנעשה בהנהגת בית הספר.
קרא עוד...
חדשות רעים
מרחבי כיתות
תחומי דעת
מזכירות
כתבו עלינו בעיתון
חגים ומועדים
גולשים בטוח
חברת הילדים
פרויקט "נשק וסע"
אירועים ופעילויות תשע"ד
נושא שנתי-תשע"ד
ספריית רעים
חדר היועצת
סל טיולים
סל תרבות
תכניות העשרה
מפתח הל"ב
הנהגה מוסדית
מנהיגות פורצת דרך
יומן
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר