יום ב', כה’ באב תשע”ו
דף הבית גלריית תמונות שאלונים חדר מורים יצירת קשר
 
טקס סיום שנת לימודים
ביום חמישי, 20/6/16 ערכנו טקס סיום בבית הספר. בטקס נפרדנו ממנהלת בית הספר, רינה דוידי, וכן מסגניתה, אילנה קפון. קידמנו בברכה את המנהלת החדשה שלנו, גילה בר-לב וכן את סגניתה, לימור טמיר. נאחל לכולן בהצלחה...בטקס נפרדנו גם מאורלי כהן ובילי רון שיוצאות לפנסיה וכן מספי הספרנית ורונית גרינברג שעוברות לעיר אחרת, נאחל גם להן הצלחה רבה. תלמידי כיתות ו' שרו כמה שירים ממופע הסיום שלהם ובנוסף, הנהגת ההורים, המורות ותלמידי בית הספר נפרדו מרינה בקטעי ברכה ושירים. היה טקס מרגש מאוד! כנסו וצפו בתמונות וסרטונים מיום זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 115
ערב קהילתי- "שוק מתנות קטנות"
שוק "מתנות קטנות" של רעים יוצא לדרך זו השנה השנייה... ביום חמישי, 2/6/16, חגגנו אירוע קהילתי מיוחד בו נמכרו פריטים מיד שנייה ואוכל. כל הכספים שנאספו נתרמו לטובת שוהם קורן ממודיעין הזקוק לתרומה מיידית לטיפול רפואי. נאחל לו רפואה שלמה. תודה לכל ההורים והתלמידים שלקחו חלק באירוע חשוב זה. כנסו וצפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 60
לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה, בחרנו השנה, לחבר את תלמידנו באמצעות למידה משמעותית רלוונטית ואותנטית לחיי הילדים. תמונות והסבר בגוף הכתבה.
קרא עוד...
השבוע מתקיים בבית הספר שבוע החינוך הגופני. שבוע זה החל בטקס פתיחה וחלוקת תעודות הערכה לנבחרות הכדורסל והכדורגל של בית הספר, הרקדה, ולאחר מכן תחרות המחניים המסורתית בין מועצת התלמידים למורות בית הספר.בשבוע זה יתקיימו הפעלות חיצונית: סטריט גא'ז ואקרובטיקה, תחנות ספורטיביות וכן טורנירים שונים בין הכיתות במחניים ובכדורסל. הנכם מוזמנים לצפות בתמונות מימים אלה.
קרא עוד...
במסגרת שיעורי המדעים תלמידי שכבת ו׳ חקרו והכינו עבודות חקר טכנולוגיות/מדעיות. לאחר שנערך יריד חקר בית ספרי נבחרה עבודת החקר בנושא:Magic door. העבודה נבחרה מבין מבחר עבודות מקוריות,מעמיקות וחדשניות. העבודה שנבחרה, הוכנה על ידי: עידו אגמון,גאיה חכמתי,יואב נועם ויעל סרי בהנחייתן של המורות אילנה קפון ואירית כהן.עבודה זו ייצגה את בית ספרנו ביריד החקר האזורי, בו הוצגו עבודות חקר מבתי ספר ממחוז ירושלים.עבודת החקר magic door נבחרה לייצג את העיר מודיעין ביריד החקר הארצי. בהצלחה למתמודדים, אתם גאוותנו. כנסו וצפו בתמונות וסרטונים מעבודת חקר זו.
קרא עוד...
בשבוע שבין 13-18/3 קיימנו בבית הספר שבוע מתמטי וכן ציינו את יום הפאי הבינלאומי שהתקיים ב- 14.3. השבוע נפתח בהתכנסות בית ספרית בהצגה היתולית (ברוח פורים...) והצגת הנושא של השבוע. בנוסף הוכרזה תחרות בה היו התלמידים צריכים לזכור בע"פ של כמה שיותר מספרים של המספר פאי. במהלך השבוע התקיימו פעילויות בכיתות בתחנות: מתמטיקה, יצירה, ספורט. הכל בהקשר לעיגולים ומעגלים. אתם מוזמנים לצפות בתמונות משבוע זה וכן בתמונות הזוכים בתחרות הפאי.
קרא עוד...
טקס שבועות
ביום שישי, 11/6/16, נערך בבית הספר טקס חגיגי לכבוד חג השבועות בהנחיית תלמידי כיתה ד1 ו-ד/3 ובהשתתפות מקהלת בית הספר. כמו כן, כחלק ממסורת מרגשת של בית הספר, עברו ילדי הגן המצטרפים אלינו בשנה הבאה בשערים וכן כל המשפחות היקרות אשר התברכו בתינוק השנה. כנסו וצפו בתמונות וסרטונים מטקס זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 68
ביום חמישי, 5/5/16, נערך בבית ספרנו טקס ליום הזיכרון לשואה ולגבורה בנוכחות הרב ציקוטאי, ילדי בית הספר, מנהלת בית הספר, צוות המורים והורי קהילת "רעים". אורח הכבוד של הטקס היה ברייר (סשקה) שלום, סבא רבא של עידו וקנין שסיפר את סיפורו המרגש כניצול שואה. את הטקס המרגש ערכו כיתה ה/1 והמחנכת קרן מויאל, בהשתתפות מקהלת בית הספר. בכתבה תוכלו לצפות בתמונות וסרטונים מטקס זה.
קרא עוד...
ביום שישי, 8/4/16 הופיעה כיתה ג/2 והמחנכת לטם בטקס לכבוד חג האביב. מלבד קטעי קישור וריקודים מדהימים הופיעה גם מקהלת בית הספר בניצוחה של יונית רוזנברג. אתם מוזמנים להיכנס ולצפות בתמונות וסרטונים מהטקס. חופשה נעימה לכולם...
קרא עוד...
ביום רביעי, 11/5/16, נערך בבית ספרנו טקס ליום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה. את הטקס ערכו כיתה ה/3 והמחנכת לילך דוד, בהשתתפות מקהלת בית הספר. כנסו וצפו בתמונות וסרטונים מטקס מרגש זה.
קרא עוד...
ביום רביעי, 23/3/16, חגגנו עם קהילת "רעים" את קריאת המגילה. לבית הספר הגיעו הורים וילדים רבים מחופשים ובמצב רוח מרומם. הרב צי'קטואי קרא במגילה ובנוסף הופיעה מקהלת בית הספר בניצוחה של יונית רוזנברג ולהקת המחול של בית הספר. הילדים קיבלו הפתעות רבות ומשלוחי מנות. כנסו וצפו בתמונות מערב זה.
קרא עוד...
ביום שלישי, 22/3/16, נערך בבית הספר הפנינג פורים שמח ומבדח. חגגנו עם תחפושות מרהיבות, תצוגת תחפושות ומשלוחי מנות. בנוסף נערכה תחרות תחפושות מקוריות. כנסו וצפו בתמונות מיום זה
קרא עוד...
תלמידי כיתות ד יצאו לטקס נטיעות אשר מציין את תחילתו של מסע מופלא בו יילמדו על הטבע העירוני וכיצד לשמר אותו ואת בעלי החיים והצמחים. במסגרת הפרוייקט התמנו נאמני אתר שיעבירו פעילויות באתר לתלמידי בית הספר. כנסו וצפו בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
ביום שישי, 29/1/16, הופיעו ילדי כיתות ג/1 וג/3 והמחנכות בטי פטלוס וגלית טאבו, בטקס ט"ו בשבט מול ילדי בית הספר והורים רבים שבאו לצפות. הטקס היה מלווה בשירים, ריקודים, קטעי מעבר והופעת המקהלה. כנסו וצפו בתמונות וסרטונים מטקס זה.
קרא עוד...
במהלך שנת הלימודים, במסגרת שיעורי המדעים, התנסו תלמידי כיתות ו' בלמידה בדרך החקר המדעי ופתרון בעיות ובכתיבת עבודת חקר בתחום זה. התלמידים התנסו בתהליך החקר השלם הכלל העלאת השערות, עריכת תצפיות וניסויים והסקת מסקנות. את העבודות הכינו התלמידים בהנחיית המורות למדעים: אירית כהן, אילנה קפון ושרון בן יעקב. עבודת החקר נעשתה בעבודת צוות ובשיתוף פעולה מלא עם חברי הקבוצה תוך העצמת המשמעת העצמית והאחריות המשותפת של חברי הקבוצה בהשגת המטרה המשותפת. היום נערך יריד החקר אשר מטרתו לבחור את העבודה שתייצג את בית הספר ביריד העירוני . הנכם מוזמנים להיכנס ולצפות בתמונות מיום זה.
קרא עוד...
תחרות התכנות בקודמאנקי הסתיימה. בית ספר "רעים" סיים במקום 237 מתוך 1744 בתי ספר שהשתתפו. גאים בכם מאוד, התמודדתם עם האתגר והגעתם להישג מרשים מאוד!
קרא עוד...
ביום שישי 4/12 הפתיעו תלמידי בית הספר והוריהם את צוות בית הספר בבוקר מרגש שכולו הוקרה ותודה לפועלם של המורות. שלטים רבים, מחיאות כפיים ותלמידים נרגשים קיבלו את פניהם של מורות בית הספר, בחדר המורים אירגנו ההורים ארוחת בוקר מפוארת ומושקעת ובזמן שהמורות נהנו מבוקר של פינוק, החליפו ההורים את המורות בכיתות ולימדו במקומן. היה מרגש מאוד!
קרא עוד...
חדשות רעים
חגים ומועדים
טקסים ואירועים
חברת הילדים
גולשים בטוח
מרחבי כיתות
תחומי דעת
מזכירות
כתבו עלינו בעיתון
למידה בשעת חירום
פרויקט "נשק וסע"
ספריית רעים
חדר היועצת
סל טיולים
סל תרבות
מפתח הל"ב
הנהגה מוסדית
מנהיגות פורצת דרך
יומן
מודעות לאחר
שאלוני הורים
 
 
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS